تماس و مشاوره رایگان : 09128182100
  • خانه
  • وبلاگ
  • کدام بهتر است : تزریق ژل یا تزریق بوتاکس یا تزریق چربی؟

کدام بهتر است : تزریق ژل یا تزریق بوتاکس یا تزریق چربی؟

کدام بهتر است : تزریق ژل یا تزریق بوتاکس یا تزریق چربی؟

یکی از روشهای افزایش زیبایی چهره، تزریق ژل و بوتاکس وتزریق بوتاکس است و این تزریق در تمام نواحی بدن از جمله ناحیه تناسلی هم انجام می‌گیرد. در ادامه به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

در عصر حاضر افراد بیش از پیش به زیبایی و جوانسازی پوست خود اهمیت می دهند. یکی از روشهای افزایش زیبایی چهره، تزریق ژل و بوتاکس وتزریق بوتاکس است و این تزریق در تمام نواحی بدن از جمله ناحیه تناسلی هم انجام می‌گیرد. در ادامه به بررسی هر یک از این موارد می پردازیم.

تزریق ژل به لب

بیشتر افراد لب های برجسته و درشت را دوست دارند و به همین دلیل به متخصصان این امر مراجعه کرده و برای افزایش حجم لب های خود اقدام می کنند. البته باید بدانید که برای این کار حتماً باید به متخصص مربوطه مراجعه کرد تا نتیجه دلخواه حاصل گردد. زمانی که افراد بدون اطلاع کامل به تزریق ژل به لب، به کلینیک های زیبای پا میگذارند، ممکن است که نتیجه دلخواه برای شان حاصل نشود.

ماده پر کننده لب چیست؟

تزریق ژل بر پایه ماده‌ای به نام اسید هیالورونیک است که برای حجم لب استفاده میشود. استفاده از ژل ها انقلابی در عرصه زیبایی به وجود آورده است، به طوری که بدون انجام عمل های زیبایی، افراد را به فرم دلخواه صورتشان می‌رساند.

چرا کلینیک مینا را انتخاب کنید؟

کلینیک تخصصی مینا همواره تلاش میکند برای رساندن بهترین خدمات به بهترین شکل ممکن برای درمان بیماران عزیز و گرامی
کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته ویزیت رایگان میگردند.

 

تزریق ژل به واژن

دکتر نفیسه مویدنیا متخصص زنان رشت ، دارای بورد تخصصی جراحی زیبایی زنان در این باره می گوید: با افزایش سن، لابیا ماژور (لبه بیرونی واژن) هم مثل سایر اندام‌های بدن، دچار افتادگی و چین‌وچروک می‌شود. این چین‌وچروک و تغییر شکل لبه‌های واژن، می‌تواند باعث درد و ناراحتی در هنگام رابطه جنسی و پوشیدن لباس‌های تنگ شود.

عواملی مثل یائسگی زودرس، می‌تواند این روند را سرعت ببخشد و باعث نارضایتی فرد شود. در سنین جوانی بافت واژن، مرطوب و ضخیم است؛ ولی وقتی ایام یائسگی از راه می‌رسد، به دلیل کاهش استروژن، واژن خشک می‌شود و بافت آن هم نازک‌تر خواهد شد. تزریق ژل به واژن، راهکار مناسبی برای جوانسازی دوباره‌ی واژن است که به جنگ این عوارض می‌رود.

 

تزریق ژل به واژن مناسب چه کسانی است؟

تزریق ژل به واژن در کنار روش‌هایی مثل پی آر پی (PRP) و تنگ کردن واژن قرار می‌گیرد و زیرمجموعه‌ی جوانسازی واژن است. در صورتی که یک یا چند مورد از شرایط زیر را دارید، تزریق ژل به ناحیه تناسلی می‌تواند گره‌ای از مشکلات شما باز کند:

اگر صرفا از ظاهر اندام جنسی خود راضی نیستید و به همین دلیل می‌خواهید تزریق ژل را انجام دهید، می‌توانید از جراح زیبایی واژن درخواست کنید که عکس تزریق ژل به واژن و تغییرات قبل و بعد از انجام این روش را به شما نشان دهد تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

 

تزریق چربی به صورت

صورت، عضوی از بدن انسان است که به دلیل در معرض بودن در برابر اشعه های گوناگون و استفاده بیشتر از آن (اعمالی مانند پلک زدن، حرف زدن، غذا خوردن، تنفس، خشم، خنده، گریه و… ) زودتر چروک و یا افتاده میشود. در تزریق چربی، از نواحی مختلف بدن خود فرد که حجم بیشتر چربی دارد، چربی مورد نظر گرفته شده و به نواحی که نیازمند افزایش حجم بوده، تزریق می‌گردد.کدام بهتر است : تزریق ژل یا تزریق بوتاکس یا تزریق چربی؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *