تماس و مشاوره رایگان : 09128182100

عمل بینی (رینو)

عمل بینی (رینو)

نوعی جراحی زیبایی صورت است که می‌ تواند بر نحوه عملکرد بینی تاثیر بگذارد و همینطور ظاهر شما را نیز تغییر دهد. عمل زیبایی  بینی یا رینوپلاستی یکی از رایج ترین جراحی های زیبایی صورت است که همزمان می تواند تنفس شما را بهتر کند و همینطور ظاهر متعادل تری برای شما ایجاد کند. از آنجایی که تعداد متقاضیان این پروسه روزانه در حال افزایش است کلینیک تخخصی مینا بهترین جراح بینی تهران ، لازم دانستند در رابطه با این جراحی مطالبی را ارائه نمایند که آگاهی بیماران قبل از انجام جراحی افزایش پیدا کند و از روند جراحی توقعات درست و مناسبی داشته باشند. اگر متقاضی عمل زیبایی دماغ هستید توصیه می کنیم این مقاله را از دست ندهید. چنانچه سوالی در این زمینه برایتان به وجود آمد و پاسخ آن را در متن پیش رو نیافتید می توانید در انتهای مقاله پرسش خود را مطرح کنید تا در کوتاه ترین زمان به آن ها پاسخ داده شود.

اهداف عمل بینی

برخی از افراد نسبت به شکل بینی خود حساسیت دارند و با استفاده از عمل جراحی دماغ  قصد دارند تا این حساسیت را بهبود ببخشند. گاهی نیز ممکن است افرادی تقاضای عمل  دماغ داشته باشند که دچار ناراحتی یا مشکلات تنفسی ناشی از آسیب دیدگی یا نقص ساختاری هستند.در ایران اکثر مراجعین جراحی بینی، درخواست عمل زیبایی بینی را دارند

مدل های بینی برای رینوپلاستی

مهم ترین موضوعی که در جلسات مشاوره بیان می شود این است که فرم بینی من بعد از عمل چه شکلی است؟ بیشتر افراد مایل هستند تا فرم بینی خود را بعد از پروسیجر مشاهده کنند یا به صورت تقریبی بدانند که قرار است چه تغییراتی بر روی بینی شان به وجود آید. در این رابطه باید بگویم که به طور کلی فرم بینی به سه شکل می باشد که شما می توانید بر اساس خواسته ها و انتظارات خود و همچنین تاییده پزشک معالجتان یکی از آن ها انتخاب کنید چرا که بهترین مدل برای بینی شما به دوعامل بستگی دارد یک علایق و سلیقه شما و دوم فرم چهره و دانش زیباشناسی. مدل های بینی که با انجام عمل بینی به وجود آورد

فرم طبیعی

در این مدل بینی همانطور که از نامش پیداست هیچ تغییری بر روی بینی به وجود نمی آید و بینی حالت طبیعی ، استاندارد و متناسب با سایر چهره افراد دارد. در این فرم زاویه میان بینی و لب بالا حدودا 90 الی 100 درجه می باشد. نوک این نوع بینی به سمت بالا کشیده نمی شود و پل آن صاف می باشد.

مدل فانتزی

این مدل عمل بینی نتایجی بسیار شبیه به بینی عروسک ها را در پی خواهد داشت. محدوده تغییرات و اصلاحاتی که در بینی افراد ایجاد می شود بسیار زیاد و وسیع می باشد. به عنوان مثال نوک بینی بینی تا زاویه 100 تا 105 درجه به سمت بالا فرم دهی می شود. از طرفی دیگر به دلیل اینکه نوک بینی بالا کشیده می شود ، قوس و انحنای پل روی بینی بسیار شدید می باشد.

مدل نیمه فانتزی

در این فرم ویژگی های بینی فانتزی و طبیعی در کنار یک دیگر قرار می گیرند و فرمی زیبا و جذاب را به وجود می آورند. در این فرم پل بینی نه به اندازه طبیعی صاف است نه به اندازه بینی های نیمه فانتزی دارای قوس و سربالایی است.

ویزیت رایگان

کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته ویزیت رایگان میگردند.

چرا کلینیک مینا را انتخاب کنید؟

کلینیک تخصصی مینا همواره تلاش میکند برای رساندن بهترین خدمات به بهترین شکل ممکن برای درمان بیماران عزیز و گرامی
کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته ویزیت رایگان میگردند.

چرا عمل بینی پرطرفدار می باشد؟

کلینیک تخصصی مینا واقع در میدان امام حسین، ابتدای خیابان ۱۷ شهریور، آماده ارائه بهترین خدمات درمانی به مراجعین عزیز می باشد

ممکن است برای خیلی از شما ها این سوال به وجود آمده باشد که چرا عمل زیبایی بینی این قدر در میان عموم پرطرفدار و محبوب می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم مزیت های این پروسیجر درمانی و زیبایی با خود به همراه دارد باعث شده افراد بسیار زیادی نسبت به انجام آن ترغیب شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *