تماس و مشاوره رایگان : 09128182100

درباره ما

کلینیک فوق تخصصی مینا چگونه به شما کمک می کند؟

کلینیک فوق تخصصی مینا

کلینیک زیبایی مینا از سال ۱۳۷۰ در خدمت مردم عزیز میباشد.
متخصصین کلینیک مینا با بیش از ۳۰ سال سابقه کار در بخش های زیبایی ،انواع جراحی های زیبایی و درمانی و با استفاده از جدید ترین لیزر ها و متد های روز دنیا مشغول خدمت رسانی به شهروندان عزیز هستند .
بورد کلینیک مینا همچنین در بخش های پزشکی دیگراز جمله داخلی ، اطفال ، زنان ، چشم پزشکی ، خدمات پوست و مو و دندانپزشکی نیز فعالیت دارد.

پشتیبانی کلینیک مینا

تیم ما همواره تلاش میکند برای رساندن بهترین خدمات به بهترین شکل ممکن برای درمان بیماران عزیز و گرامی
کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن با انجام ویزیتهای متعدد بعد از هر عمل جراحی بهترین نتیجه ممکن و اطمینان خاطر را برای مراجعه کنندگان عزیز به همراه دارد

چرا کلینیک مینا

در کلینیک زیبایی مینا تا بحال حداقل ۱۲۰۰۰ رینوپلاستی (جراحی زیبایی بینی) صورت گرفته است جراحی های متعدد در تمام فیلدهای زیبایی در سالهای بسیار باعث ایجاد تجربه کافی برای نتیجه گرفتن ایده ال مراجعین محترم شده است ، 

پزشکان کلینیک مینا

پزشکان متخصص این مرکز در تمام شبانه روز در ارتباط با بیماران قبل از عمل (پره اوپریشن) و بعد از جراحی (پست اوپریشن ) جهت رفع سوالات و حصول بهترین نتیجه ممکن برای نتیجه گیری عالی در بر دارد.

کلینیک مینا میدان امام حسین، ابتدای خیابان ۱۷ شهریور، کلینیک فوق تخصصی مینا

خدمات بوتاکس

خدمات بوتاکس

در این مرکز خدمات بوتاکس انجام می شود

خدمات بوتاکس

خدمات زیبایی پوست

خدمات زیبایی پوست در این کلینیک انجام می شود

خدمات بوتاکس

خدمات پروتز لب

خدمات پروتز لب در این کلینیک انجام می شود

خدمات بوتاکس

خدمات بوتاکس

در این مرکز خدمات بوتاکس انجام می شود

تاریخچه عملکرد کلینیک

رازهای زیبایی در

کلینیک زیبایی مینا

کلینیک زیبایی مینا

کلینیک زیبایی مینا با دارا بودن تجهیزات مدرن و به‌روز، در طی این سال‌ها خدمات شایان توجهی را به مراجعه کنندگان عزیز عرضه نموده است. کلیه لوازم مصرفی کلینیک مینا مطابق استانداردهای جهانی و توسط دستگاه‌های پیشرفته ، استریل می شوند،همچنین از بهترین مواد روز دنیا و بهترین برندها استفاده می شود و همیشه ارائه خدمات و مواد با کیفیت، مهم ترین هدف کلینیک زیبایی مینا بوده است.

جراحی موفق زیبایی

بیش از 1000 رضایتمندی