تماس و مشاوره رایگان : 09128182100
جدیدترین متدهای پوست و زیبایی

جدیدترین متدهای پوست و زیبایی

جدیدترین متدهای پوست و زیبایی

پوست صورت یکی از مهم ترین پارامترهای زیبایی است. داشتن پوستی صاف، جوان و با طراوت تاثیر چشمگیری در اعتماد به نفس و جذابیت ظاهری افراد دارد. به همین دلیل امروزه افراد برای سالم و جوان نگه داشتن پوست صورت خود، اقدامات متفاوتی انجام می دهند.
این روزها متدهای پوست و زیبایی بسیاری برای جوانسازی و از بین بردن مشکلات پوست وجود دارد. هر کدام از متدهای پوست و زیبایی، تاثیرات مشخصی بر روی پوست باقی می گذارند. هر فرد باید با توجه به وضعیت و شرایط پوست خود، یکی از این روش ها را انتخاب کند. از جمله عواملی که افراد را به استفاده از روش های جوانسازی پوست ترغیب می کند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
– پیر شدن پوست: با بالا رفتن سن، تولید کلاژن در بدن کاهش می یابد. این اتفاق باعث به وجود آمدن چین و چروک یا لکه های تیره بر سطح پوست می شود.
– لکه های ناشی از سوختگی یا کبودی
– آثار و لکه های باقی مانده از زخم و بخیه
– لکه های پوستی
– تغییرات پوست در نتیجه ی زایمان یا تغییر وزن سریع
در این مقاله به بررسی مختصر انواع متدهای پوست و زیبایی خواهیم پرداخت.

انواع متدهای پوست و زیبایی

از جمله جدید ترین و رایج ترین متدهای پوست و زیبایی که برای جوانسازی پوست مورد استفاده قرار میگیرد، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
میکرونیدلینگ: در این روش با کمک سوزن های کوچک، حفره های ریزی در سطح پوست ایجاد می شود. با این کار، تولید کلاژن پوست افزایش می یابد که منجر به قوی تر و جوان شدن پوست خواهد شد. از روش میکرونیدلینگ برای از بین بردن انواع لکه های سطح پوست، جای زخم، بخیه، جوش، سوختگی و همچنین درمان کردن ریزش موها استفاده میشود.
هایفوتراپی(HIFU): در این روش با استفاده از امواج فراصوت، در سطح پوست گرما ایجاد می شود. در نتیجه ی این اتفاق، سلول های پوست اقدام به تولید کلاژن می کنند که باعث سفت شدن و کشیده شدن پوست خواهدشد. استفاده از روش هایفوتراپی برای کم کردن چروک های سطح پوست پیشنهاد می شود.
تزریق بوتاکس: بوتاکس در واقع نوعی پروتئین است که با تزریق شدن در سطح پوست، باعث جوانسازی آن می شود. از بوتاکس برای از بین بردن انواع چین و چروک ها و همچنین خط لبخند استفاده می شود.

کربوکسی تراپی: روش کربوکسی تراپی نیازی به جراحی ندارد. این روش برای از بین بردن سلولیت، چین و چروک و ترک های سطح پوست مورد استفاده قرار می گیرد. امنیت بالای این روش و همچنین نداشتن عوارض جانبی، آن را در زمره ی محبوب ترین روش ها برای جوانسازی پوست قرار داده است.
پلاسمای تغلیظ شده یا PRP: در این روش، پزشک مقداری از خون بیمار را گرفته و با استفاده از دستگاه های سانتریفیوژ پلاکت خون را حدود شش برابر افزایش می دهد و سپس دوباره زیر پوست بیمار تزریق می شود.
میکرودرم ابریژن: این روش که از جمله جدیدترین متدهای پوست و زیبایی به شمار می رود، با مالش دادن کریستال های کوچکی روی سطح پوست انجام می شود. در نتیجه ی این کار، نوعی لایه برداری پوست انجام می شود. از این روش همچنین برای کاهش لک های سطح پوست، جای سوختگی، زخم و جوش استفاده می شود.
مزوتراپی: این روش هم با کمک سوزن های کوچک و با هدف جوانسازی و رفع کردن لک های سطح پوست انجام می شود.
آر اف فرکشنال(Fractional FR): این روش که برای جوانسازی و جلوگیری از پیر شدن پوست مورد
استفاده قرار می گیرد، شباهت زیادی با روش هایفوتراپی دارد. در روش آر اف فرکشنال با بکارگیری سوزن های بسیار کوچک، امواج رادیویی را به سطح زیرین پوست می رسانند. این کار منجر به تولید بیشتر کلاژن و در نتیجه جوانسازی پوست خواهد شد.

تذکر
  • این روزها متدهای پوست و زیبایی بسیاری برای جوانسازی و از بین بردن مشکلات پوست وجود دارد. هر کدام از متدهای پوست و زیبایی، تاثیرات مشخصی بر روی پوست باقی می گذارند. هر فرد باید با توجه به وضعیت و شرایط پوست خود، یکی از این روش ها را انتخاب کند.

ویزیت رایگان

کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته ویزیت رایگان میگردند.

بهترین کلینیک متدهای پوست و زیبایی در تهران

اولین قدم برای بهره گیری از کلیه متدهای پوست و زیبایی، انتخاب یک کلینیک معتبر می باشد. کلینیک مینا با 50 سال سابقه و همچنین بهره گیری از پزشکان متخصص و متبحر، کلیه ی متدهای پوست و زیبایی را انجام می دهد. جالب است بدانید کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام می شود. علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل، به مدت یک سال هر هفته به صورت کاملا رایگان ویزیت می گردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *