تماس و مشاوره رایگان : 09128182100
لیزر موهای زائد صورت

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد بدن

لیزر موهای زائد چیست؟

از بین بردن موهای زائد بدن همواره دغدغه بسیاری از افراد بوده است. همانطور که می دانید روش های متنوع و زیادی از قبیل استفاده از موم، ژیلت یا تیغ، دستگاه های اپیلیدی و کرم های موبر برای این کار وجود دارد. با این حال استفاده از این روش ها ممکن است باعث به وجود آمدن جوش در سطح پوست و یا رویش مو در زیر پوست بشود. با این حال همواره روش های جدیدی برای از بین بردن موهای زائد بدن ابداع می شود.

یکی از جدید ترین و کاربردی ترین روش هایی که این روزها برای از بین بردن موهای زائد بدن مورد استفادهقرار می گیرد، لیزر موهای زائد است. به طوری که در چند سال گذشته افراد زیادی از این روش استفاده کرده اند.

اما لیزر موهای زائد چطور انجام می شود؟

  • زمانی که نور لیزر به سطح پوست برخورد می کند، هر چیزی که دارای رنگ تیره باشد را از بین می برد. برخورد حرارت لیزر به موهای بدن، فولیکول مو از بین می برد. نکته قابل توجه در مورد لیزر موهای زائد این است که باید طی چندین جلسه انجام شود. چون اشعه لیزر تنها روی آن دسته از فولیکول های مو تاثیر می گذارد که در چرخه استراحت نیستند. به همین دلیل برای اثر گذاری کامل لیزر روی تمامی موهای بدن، باید از چند جلسه لیزر درمانی استفاده کرد.

دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارد که در ادامه مورد اشاره قرار می گیرد:

دستگاه الکساندرایت

لیزر روبی که با نام لیزر یاقوت هم شناخته می شود.

لیزر دایود

لیزر تور پالسی بالا

لیزر ND:YAG

انتخاب یکی از این دستگاه ها با توجه به پارامترهایی از قبیل رنگ موها، مقدار ضخامت موها و همچنین نوع پوست صورت می گیرد. بهتر است بدانید دستگاه های دایود و الکساندرایت از معروفیت بیشتری در مقایسه با دیگر دستگاه ها برخوردار هستند. همچنین دستگاه لیزر الکساندرایت در بین دیگر دستگاه ها امنیت و تاثیرگذاری بیشتری دارد.

مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد

برای تاثیر گذاری بیشتر لیزر درمانی و همچنین جلوگیری از بروز عوارض پوستی و عفونت، لازم است برخی نکات را قبل و بعد از لیزر موهای زائد بدن خود رعایت کنید. تنها کاری که باید قبل از لیزر درمانی انجام دهید، تراشیدن موهای زائد ناحیه مورد نظر است. همچنین در کلینیک به شما یک عینک محافظ داده می شود که باید در حین لیزر درمانی از آن استفاده کنید. حین انجام لیزر موهای زائد هر نوع درد یا ناراحتی احساس کردید، باید حتما به پزشک اطلاع دهید تا در تنظیمات لیزر تغییراتی ایجاد کند.

مراقبت های پس از لیزر موهای زائد

– پس از لیزر درمانی به شما یک نوع ژل داده می شود که باید برای کاهش دادن درد در ناحیه لیزر شده از آن استفاده کنید.

– به مدت 72 ساعت پس از لیزر درمانی اجازه ندهید آب با پوست ناحیه ی لیزر شده برخورد داشته باشد.

– دست کم تا هفت روز اجازه ندهید نور خورشید با پوست ناحیه ی لیزر شده برخورد داشته باشد.

در نظر داشته باشید که برخی افراد ممکن است پس از لیزر درمانی شاهد بروز عوارضی در سطح پوست خود باشند. به همین دلیل پزشکان با تجربه و متعهد قبل از انجام لیزر، ابتدا آن را روی سطح کوچکی از پوست بیمار امتحان می کنند. در صورتی که پس از گذشت یک هفته هیچ عارضه ای روی پوست دیده نشد، لیزر درمانی برای دیگر قسمت های بدن انجام می شود.

تذکر
  • استفاده از لیزر درمانی روشی جدید و تاثیر گذار برای از بین بردن موهای زائد بدن محسوب می شود. در صورتی که قصد لیزر موهای زائد بدن یا صورت خود را دارید، در اولین قدم لازم است یک کلینیک معتبر و مطمئن را انتخاب کنید.

ویزیت رایگان

کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته ویزیت رایگان میگردند.

نتیجه

یکی از کلینیک های معتبر و با سابقه در تهران، کلینیک مینا است. کلینیک مینا با بهره گیری از پزشکان متخصص و متبحر کادری مجرب و 50 سال سابقه، انواع جراحی های زیبایی، بوتاکس و لیزر موهای زائد را انجام می دهد.

کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام می شود. علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته به صورت کاملا رایگان ویزیت می گردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *