تماس و مشاوره رایگان : 09128182100
تزریق بوتاکس

بهترین کلینیک بوتاکس

بوتاکس چیست؟

یکی از متدهای پوست و زیبایی که این روزها رواج زیادی در بین مردم پیدا کرده است، بوتاکس است. این روش با از بین بردن چین و چروک های پوست، باعث جوانسازی آن خواهد شد. بوتاکس در واقع نوعی پروتئین است که توسط پزشک در قسمت زیرین پوست تزریق می شود. این پروتئین که از سم بوتولینوم تولید شده است، با فلج کردن عضله ی پوست، چین و چروک آن ناحیه را از بین می برد. از سال 2010 از روش تزریق بوتاکس برای از بین بردن خطوط لبخند و چین و چروک های پیشانی و دیگر قسمت های صورت استفاده می شود. جالب است بدانید علاوه بر اینکه از بوتاکس برای رفع چین و چروک های پوست صورت استفاده می شود در پیشگیری از بروز این چین و چروک ها هم موثر خواهد بود.
می توان گفت روش بوتاکس روشی سریع و راحت برای جوان نگه داشتن پوست صورت است. به طوری که تنها چند دقیقه طول می کشد که پزشک متخصص، ژل بوتاکس را در ناحیه ی مورد نظر تزریق کند. از دیگر دلایل محبوبیت این روش در بین روش های جوانسازی پوست، کم هزینه بودن و همچنین ماندگاری بالای آن میباشد. البته بهتر است بدانید برای تاثیر گذاری بیشتر بوتاکس لازم است که این کار را هر شش ماه تکرار کنید.

مراقبت های پس از تزریق بوتاکس

در صورتی که مایلید بهترین نتیجه را از تزریق بوتاکس بگیرید، لازم است برخی نکات را پس از انجام این کار مد نظر قرار دهید که در ادامه مورد اشاره قرار می گیرد:
– پس از انجام تزریق، تا چند ساعت از خوابیدن پرهیز کنید.
– تا یک روز پس از انجام تزریق، از شستشوی محل مورد نظر خودداری کنید. پس از آن باید برای شستشوی صورت خود از آب ولرم استفاده کنید. البته نحوه شستشوی صورت باید به گونه ای باشد که ناحیه مورد نظر تحت فشار قرار نگیرد.
– در صورتی که متوجه به وجود آمدن برجستگی در محل تزریق شدید، روی این قسمت یخ قرار دهید. با این کار پس از مدت زمان کوتاهی، متوجه از بین رفتن برجستگی خواهید شد.
– به مدت سه الی چهار روز پس از تزریق بوتاکس، به سراغ فعالیت های ورزشی یا بدنی سنگین نروید. بالا رفتن شدت جریان خون منجر به ملتهب و کبود شدن پوست خواهد شد.
– بهتر است پس از تزریق، از مصرف برخی داروها مانند ویتامین E، امگا3 و چای سبز خودداری کنید. مصرف این موارد منجر به خونریزی و کبودی پوست خواهد شد.
– به مدت یک روز پس از تزریق، هیچگونه نوشیدنی الکلی مصرف نکنید. دلیل این امر آن است که وجود الکل در این نوشیدنی ها باعث رقیق شدن خون و کبودی پوست می شود. با مصرف نکردن الکل، از بروز کبودی در ناحیه تزریق جلوگیری خواهید کرد.
– تمامی داروهایی که پزشک برای شما تجویز کرده است را به طور کامل و منظم مصرف کنید.
– در صورتی که تزریق بوتاکس را در نواحی دور چشم انجام داده اید، به مدت یک روز از دست زدن و مالش این نواحی خودداری کنید.

مدت زمان هر جلسه تزریق

تزریق بوتاکس فرایندی بدون درد است که با استفاده از یک کرم بی حس کننده انجام می گیرد. هر جلسه ی تزریق، حدود پانزده دقیقه طول می کشد. همانطور که گفتیم هر کسی می تواند از این روش برای جوانسازی یا جلوگیری از بروز چین و چروک در سطح پوست خود استفاده کند.

ویزیت رایگان

کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام میشود علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل به مدت یک سال هر هفته ویزیت رایگان میگردند.

نتیجه گیری

زنان باردار و شیرده نباید از این روش استفاده کنند. چون همانطور که مورد اشاره قرار گرفت، ژل بوتاکس از نوعی سم تولید می شود که از طریق خون وارد شیر مادر شده و باعث مسمومیت نوزاد خواهد شد.
از آنجا که تزریق بوتاکس اغلب برای از بین بردن چین و چروک های پوست صورت انجام می شود، انتخاب یک کلینیک معتبر، اولین و مهم ترین قدم برای انجام تزریق می باشد. چون به وجود آمدن کوچک ترین عارضه یا مشکل در پوست صورت، تاثیرات بدی بر روی زیبایی و اعتماد به نفس شخص باقی خواهد گذاشت.
یکی از بهترین و معتبر ترین کلینیک های زیبایی در تهران، کلینیک مینا است. کلینیک مینا با 50 سال سابقه و بهره گیری از پزشکان متخصص و با تجربه، کلیه جراحی های زیبایی و متدهای پوست و زیبایی را انجام می دهد. کلیه عمل های زیبایی کلینیک مینا با نظارت حداقل ۳ پزشک متخصص انجام می شود. علاوه بر آن کلیه مراجعان بعد از انجام عمل، به مدت یک سال هر هفته به صورت کاملا رایگان ویزیت می گردند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *